MEČ
09.12.21 | kval. | Bianca Bulat | Madelief Hageman | 6-2, 3-6, 10-8 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
14.04.05, 18 Godina
14.04.05, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
28.01.03, 21 Godina
11266 $
28.01.03, 21 Godina
11266 $
Bianca Bulat vs. Madelief Hageman - Međusobni mečevi
27.02.24 | kval. | Madelief Hageman | Bianca Bulat | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
09.12.21 | kval. | Bianca Bulat | Madelief Hageman | 6-2, 3-6, 10-8 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Bianca Bulat form & Madelief Hageman form
Bianca Bulat - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 kval. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Deniz Turan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-1, 0-6, 10-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-71, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Asel Calbay | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Deniz Cakil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Sofia Avataneo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Melis Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Jana Vanik | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 2-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alice Nicoleta Petrache | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-0 | detalj meča |
Madelief Hageman - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-5, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Rania Music | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Lea Bathellier | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emely Vilen Diefenbach | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 1-6, 7-5 | detalj meča |