MEČ
29.05.23 | 2. kolo kval. | Beverley Nyangon | Lara Charles | 6-3, 6-3 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
France
03.01.07, 17 Godina
03.01.07, 17 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
07.08.04, 19 Godina
07.08.04, 19 Godina
Beverley Nyangon vs. Lara Charles - Međusobni mečevi
29.05.23 | 2. kolo kval. | Beverley Nyangon | Lara Charles | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Beverley Nyangon form & Lara Charles form
Beverley Nyangon - Posljednji mečevi
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.04.24 kval. | vs. Sapir Cohen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-75, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Laalitya Kalluri | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Sapir Cohen | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.12.23 kval. | vs. Tian Jialin | 0-6, 0-4, - Beverley Nyangon - odustajanje | detalj meča | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | Tasnim Ismail - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Elyana Moonen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Blanca Losada Morales | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.07.23 kval. | vs. Lavinia Morreale | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Amelia Bissett | 7-63, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 7-5, 6-3 | detalj meča |
Lara Charles - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Paula Cembranos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 1-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Gelbke | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 7-64, 4-6, 10-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Martellenghi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Farah Khalil | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 2-6, - Lara Charles - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 0-3, - Lara Charles - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Senda Sayadi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 0-3, - Lara Charles - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 3-0, Mija Ljubic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 0-6 | detalj meča |