Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
28.06.94, 29 Godina
28.06.94, 29 Godina
Berfu Cengiz vs. Andressa Souza - Međusobni mečevi
06.03.17 | 2. kolo kval. | Berfu Cengiz | Andressa Souza | 6-0, 6-0 | detalj meča | Sao Paulo | zemlja |
Berfu Cengiz form & Andressa Souza form
Berfu Cengiz - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - odustajanje | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detalj meča |
Andressa Souza - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Clara Froget | 0-3, - Andressa Souza - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
13.11.17 kval. | vs. Francescamaria Pannarale | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Cindy Burger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.10.17 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
23.10.17 kval. | vs. Diane Parry | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Krizova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo | vs. Soizette Simmons | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
13.07.17 2. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.17 1. kolo | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 4-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Mariana Correa (BRA) | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.04.17 kval. | vs. Maria Silva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Raissa Wagner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Lara Isis Teodoro De Oliveira | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Curitiba - zemlja | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Kathleen Biong Percegona | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.02.17 kval. | vs. Amina Anshba | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Daria Shelomentseva | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
22.08.16 kval. | vs. Verena Gantschnig | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
15.08.16 kval. | vs. Alicja Zduniak | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Theiviya Selvarajoo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
25.07.16 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
30.11.15 kval. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Angelica Court | 6-0, 6-0 | detalj meča |