MEČ
08.11.20 | 1. kolo kval. | Beatris Spasova | Denisa Hindova | 6-4, 7-5 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bulgaria
02.04.02, 22 Godina
11503 $
02.04.02, 22 Godina
11503 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Beatris Spasova vs. Denisa Hindova - Međusobni mečevi
08.11.20 | 1. kolo kval. | Beatris Spasova | Denisa Hindova | 6-4, 7-5 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Beatris Spasova form & Denisa Hindova form
Beatris Spasova - Posljednji mečevi
W15 Fort - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.12.22 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.22 kval. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
17.10.22 kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Almaty - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.07.22 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Denisa Hindova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | detalj meča |