MEČ
09.11.21 | 1. kolo | Beatrice Stagno | Sevil Yuldasheva | 6-3, 1-6, 6-4 | W15 Solarino | tepih |
STATISTIKE MEČA
Beatrice Stagno | Sevil Yuldasheva | |
1. servis % | 50/76 (66%) | 52/91 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/50 (62%) | 31/52 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/26 (31%) | 17/39 (44%) |
Osvojene break-lopte | 6/16 (38%) | 6/10 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/91 (47%) | 37/76 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 82/167 (49%) | 85/167 (51%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 9 |
Asovi | 3 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Beatrice Stagno | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Beatrice Stagno | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Beatrice Stagno | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Beatrice Stagno | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Beatrice Stagno | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Beatrice Stagno | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Beatrice Stagno | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Beatrice Stagno | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Beatrice Stagno | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Beatrice Stagno | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Beatrice Stagno | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
4-4 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Beatrice Stagno | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Italy
13.03.03, 21 Godina
14566 $
13.03.03, 21 Godina
14566 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Beatrice Stagno vs. Sevil Yuldasheva - Međusobni mečevi
09.11.21 | 1. kolo | Beatrice Stagno | Sevil Yuldasheva | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | W15 Solarino | tepih |
Beatrice Stagno form & Sevil Yuldasheva form
Beatrice Stagno - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nala Kovacic | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tea Lukic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Margaux Komano | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Beatrise Zeltina | 0-6, 7-5, 12-10 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Carlotta Moccia | 7-63, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sara Milanese | 7-64, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Victoria Flores | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Belle Thompson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.08.23 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Gala Arangio | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 7-5, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.06.23 Finale | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Stefani Webb | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Sevil Yuldasheva - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - odustajanje | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | detalj meča |