MEČ
15.06.21 | 1. kolo | Barbora Matusova | Haine Ogata | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbora Matusova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbora Matusova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Haine Ogata | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Matusova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Barbora Matusova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbora Matusova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Barbora Matusova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Haine Ogata | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbora Matusova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
29.08.93, 30 Godina
28592 $
29.08.93, 30 Godina
28592 $
Barbora Matusova vs. Haine Ogata - Međusobni mečevi
15.06.21 | 1. kolo | Barbora Matusova | Haine Ogata | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Barbora Matusova form & Haine Ogata form
Barbora Matusova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Han Shi | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Na Dong | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-77, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.22 kval. | vs. Jelena Kovac | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 7-5, 7-67 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Amira Badawi | 3-6, - Barbora Matusova - odustajanje | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.05.22 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.05.22 Polufinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Mariam Atia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Mariam Eltaweel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Demi Tran | 4-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
04.05.22 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Haine Ogata - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - odustajanje | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - odustajanje | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Singapore - tvrda | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Akari Inoue | 6-4, 6-0 | detalj meča |