Turkey
19.11.01, 22 Godina
19.11.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
04.01.00, 24 Godina
04.01.00, 24 Godina
Gozde Turhan vs. Balsen Kaya - Međusobni mečevi
21.11.16 | kval. | Balsen Kaya | Gozde Turhan | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Gozde Turhan form & Balsen Kaya form
Gozde Turhan - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 kval. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - odustajanje | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Balsen Kaya - Posljednji mečevi
Schio - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Camilla Abbate | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Syuzen Afifi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
05.03.18 kval. | vs. Anna Laguza | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Sofiya Kuzina | 7-68, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Avani Reddy Namireddy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.01.18 kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.01.18 kval. | vs. Nevena Sokovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Odul Okur | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Nina Furmaniak | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.11.17 kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Negar Habibi Ameshi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Simten Karaosmanoglu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Claudia Coppola | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Polina Smolskaya | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča |