MEČ
06.09.19 | Četvrtfinale | Ayumi Morita | Risa Ushijima | 6-1, 6-3 | W25 Kyoto | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ayumi Morita | Risa Ushijima | |
1. servis % | 40/58 (69%) | 27/45 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/40 (65%) | 13/27 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/18 (61%) | 9/18 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/9 (11%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/45 (51%) | 21/58 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ayumi Morita | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Risa Ushijima | |
Ayumi Morita | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Ayumi Morita | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Risa Ushijima | |
0-0 | ||
Ayumi Morita | 0-1 | |
1-1 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ayumi Morita | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Risa Ushijima | |
0-0 | ||
Ayumi Morita | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-2 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Morita | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ayumi Morita vs. Risa Ushijima - Međusobni mečevi
06.09.19 | Četvrtfinale | Ayumi Morita | Risa Ushijima | 6-1, 6-3 | detalj meča | W25 Kyoto | dvorana |
Ayumi Morita form & Risa Ushijima form
Ayumi Morita - Posljednji mečevi
W60 Tokyo - dvorana | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Makinohara - trava | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 2-2, - Ayumi Morita - odustajanje | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 3-6, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nanao - tepih | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W25 Gurugram - tvrda | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 1-6, 1-2, - Ayumi Morita - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 0-1, - Ayumi Morita - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.05.22 Finale | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
28.05.22 Polufinale | vs. Jasmine Conway | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.05.22 Četvrtfinale | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.05.22 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.05.22 Finale | vs. Xinxin Yao | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
21.05.22 Polufinale | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Yidi Yang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.05.22 kval. | vs. Marina Stakusic | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
26.04.22 kval. | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.22 Finale | vs. Haruna Arakawa | - | detalj meča | |
26.02.22 Polufinale | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.22 Četvrtfinale | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.02.22 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.02.22 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 5-4, - Ayumi Morita - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Petra Csabi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.12.21 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča |
Risa Ushijima - Posljednji mečevi
W25 Tokyo - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Mai Kandori | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
24.05.23 kval. | vs. Anri Nagata | 6-2, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Hikari Yamamoto | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 6-2, 2-1, I-Hsuan Cho - odustajanje | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.12.22 kval. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Tokyo - dvorana | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Misaki Doi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-2, Mana Ayukawa - odustajanje | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.22 kval. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Yujin Ahn | 2-6, - Risa Ushijima - odustajanje | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | detalj meča |