MEČ
18.11.20 | 1. kolo | Ayumi Koshiishi | Martha Matoula | 6-3, 6-2 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ayumi Koshiishi | Martha Matoula | |
1. servis % | 39/70 (56%) | 31/49 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/39 (59%) | 10/31 (32%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/31 (48%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/49 (63%) | 32/70 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ayumi Koshiishi vs. Martha Matoula - Međusobni mečevi
18.11.20 | 1. kolo | Ayumi Koshiishi | Martha Matoula | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Ayumi Koshiishi form & Martha Matoula form
Ayumi Koshiishi - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Martha Matoula - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - odustajanje | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | detalj meča |