MEČ
05.05.22 | 2. kolo | Ayumi Koshiishi | Jia-Jing Lu | 7-64, 3-6, 6-3 | W25 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ayumi Koshiishi | Jia-Jing Lu | |
1. servis % | 54/96 (56%) | 49/80 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/54 (57%) | 28/49 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/42 (48%) | 14/31 (45%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 6/13 (46%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/80 (48%) | 45/96 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 89/176 (51%) | 87/176 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 5 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ayumi Koshiishi vs. Jia-Jing Lu - Međusobni mečevi
05.05.22 | 2. kolo | Ayumi Koshiishi | Jia-Jing Lu | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | W25 Monastir | tvrda |
Ayumi Koshiishi form & Jia-Jing Lu form
Ayumi Koshiishi - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Jia-Jing Lu - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
01.12.23 Polufinale | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
20.11.23 Polufinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Polufinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča |