MEČ
15.05.23 | 1. kolo kval. | Ayla Aksu | Isabelle Haverlag | 6-2, 6-3 | W60 Bodrum | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ayla Aksu | Isabelle Haverlag | |
1. servis % | 34/53 (64%) | 23/52 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/34 (71%) | 13/23 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/19 (63%) | 12/29 (41%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/52 (52%) | 17/53 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Isabelle Haverlag | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayla Aksu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Isabelle Haverlag | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayla Aksu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Isabelle Haverlag | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayla Aksu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Isabelle Haverlag | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Isabelle Haverlag | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayla Aksu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-0 | Isabelle Haverlag | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayla Aksu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Isabelle Haverlag | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayla Aksu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Isabelle Haverlag | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ayla Aksu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
04.03.01, 23 Godina
41657 $
04.03.01, 23 Godina
41657 $
Ayla Aksu vs. Isabelle Haverlag - Međusobni mečevi
15.05.23 | 1. kolo kval. | Ayla Aksu | Isabelle Haverlag | 6-2, 6-3 | detalj meča | W60 Bodrum | zemlja |
Ayla Aksu form & Isabelle Haverlag form
Ayla Aksu - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detalj meča |
Isabelle Haverlag - Posljednji mečevi
W80 Le - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Monastir - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
23.08.22 kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 5-7, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
27.06.22 kval. | vs. Demi Tran | 6-711, 0-6 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Sanne Schalekamp | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
13.06.22 kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Lia Karatancheva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
28.02.22 kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.22 kval. | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 2-6, 1-6 | detalj meča |