Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Egypt
31.05.01, 22 Godina
31.05.01, 22 Godina
Funa Kozaki vs. Aya El Sayed - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Funa Kozaki form & Aya El Sayed form
Funa Kozaki - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Karen Tsutsumi | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Riko Kikawada | 7-65, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Rio Tsuda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Ayane Tosaka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Mio Mushika | 5-7, 7-5, 2-3, Mio Mushika - odustajanje | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Aely Arai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 0-2, - Funa Kozaki - odustajanje | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Ayumi Miyamoto | 6-0, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yu Chin Tsai | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kyoka Kubo | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Aya El Sayed - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.21 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-1, Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.05.21 kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Karina Mohamed | 4-0, Karina Mohamed - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Patricie Kubikova | 4-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 6-2, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Dasha Plekhanova | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Jana Elgebily | - Aya El Sayed - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
07.01.21 2. kolo | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.01.21 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Sara Akid | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.11.20 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-3, 7-65 | detalj meča |