MEČ
07.01.21 | 1. kolo | Aurora Zantedeschi | Lena Ruppert | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Aurora Zantedeschi | Lena Ruppert | |
1. servis % | 29/56 (52%) | 32/46 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/29 (69%) | 17/32 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/27 (48%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/46 (54%) | 23/56 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/102 (57%) | 44/102 (43%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aurora Zantedeschi | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aurora Zantedeschi vs. Lena Ruppert - Međusobni mečevi
07.01.21 | 1. kolo | Aurora Zantedeschi | Lena Ruppert | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Aurora Zantedeschi form & Lena Ruppert form
Aurora Zantedeschi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.23 Polufinale | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Lena Ruppert - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.21 Finale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.10.21 Polufinale | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
08.10.21 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
07.08.21 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.21 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.08.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
26.07.21 kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.21 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detalj meča |