MEČ
15.05.22 | 1. kolo kval. | Aurora Zantedeschi | Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | W25 Warmbad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
08.07.99, 24 Godina
08.07.99, 24 Godina
Aurora Zantedeschi vs. Katarina Sopkova - Međusobni mečevi
15.05.22 | 1. kolo kval. | Aurora Zantedeschi | Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | W25 Warmbad | zemlja |
Aurora Zantedeschi form & Katarina Sopkova form
Aurora Zantedeschi - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-64, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Eszter Meri | 6-73, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Katarina Sopkova - Posljednji mečevi
W15 Bad - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-2, - Katarina Sopkova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-75, 7-65, 10-12 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-4, 6-76, 6-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 3-0, Victoria Chramcova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.05.23 kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Laura Mair | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Annenheim - zemlja | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Nina Plihal | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Alica Rusova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.22 kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 1-0, Lucy Dawson - odustajanje | detalj meča |