MEČ
08.01.21 | Četvrtfinale | Aurora Zantedeschi | Ipek Oz | 5-7, 6-3, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Aurora Zantedeschi | Ipek Oz | |
1. servis % | 45/77 (58%) | 84/104 (81%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/45 (69%) | 39/84 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/32 (50%) | 10/20 (50%) |
Osvojene break-lopte | 8/20 (40%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 55/104 (53%) | 30/77 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 102/181 (56%) | 79/181 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 7 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Aurora Zantedeschi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aurora Zantedeschi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aurora Zantedeschi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aurora Zantedeschi vs. Ipek Oz - Međusobni mečevi
08.01.21 | Četvrtfinale | Aurora Zantedeschi | Ipek Oz | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Aurora Zantedeschi form & Ipek Oz form
Aurora Zantedeschi - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-64, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Eszter Meri | 6-73, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Ipek Oz - Posljednji mečevi
Billie Jean - zemlja | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
06.04.24 Finale | vs. Jana Fett | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.04.24 Polufinale | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.04.24 Četvrtfinale | vs. Barbora Palicova | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
03.04.24 2. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - odustajanje | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča |