MEČ
18.07.21 | 1. kolo kval. | Astrid Cirotte | Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
France
16.12.03, 20 Godina
16953 $
16.12.03, 20 Godina
16953 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ireland
08.12.03, 20 Godina
08.12.03, 20 Godina
Astrid Cirotte vs. Beatrice Laura Pirtac - Međusobni mečevi
18.07.21 | 1. kolo kval. | Astrid Cirotte | Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Astrid Cirotte form & Beatrice Laura Pirtac form
Astrid Cirotte - Posljednji mečevi
W50+H Calvi - tvrda | ||||
15.04.24 kval. | vs. Irina Ramialison | 7-63, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Montreal - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 7-5, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maya Drozd | 1-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sofya Gapankova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Imogen Haddad | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Jessica Pieri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Sophie Bekker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 0-6, 6-77 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
11.05.23 Četvrtfinale | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
10.05.23 2. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Clarissa Blomqvist | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Beatrice Laura Pirtac - Posljednji mečevi
W15 Telde - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Hollie Smart | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 1-3, - Beatrice Laura Pirtac - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, - Beatrice Laura Pirtac - odustajanje | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jannat Chiripal | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Maya Drozd | 0-3, - Beatrice Laura Pirtac - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nao Phang Ziyi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jade Marie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. India Fenieys | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Gina Kondos | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Savanna Ly | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yana Mykytyn | 1-6, 4-6 | detalj meča |