MEČ
04.06.22 | 1. kolo kval. | Astra Sharma | Urszula Radwanska | 7-5, 6-1 | Nottingham | trava |
STATISTIKE MEČA
Astra Sharma | Urszula Radwanska | |
1. servis % | 40/63 (63%) | 33/54 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/40 (75%) | 14/33 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/23 (26%) | 6/21 (29%) |
Osvojene break-lopte | 7/8 (88%) | 3/11 (27%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/54 (63%) | 27/63 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/117 (60%) | 47/117 (40%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-0 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Astra Sharma | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Astra Sharma | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Astra Sharma | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Astra Sharma | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Astra Sharma | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Astra Sharma | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Astra Sharma | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Astra Sharma | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Astra Sharma vs. Urszula Radwanska - Međusobni mečevi
04.06.22 | 1. kolo kval. | Astra Sharma | Urszula Radwanska | 7-5, 6-1 | detalj meča | Nottingham | trava |
Astra Sharma form & Urszula Radwanska form
Astra Sharma - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisca Jorge | 6-73, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Hikaru Sato | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 6-71, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Jaimee Fourlis | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sara Errani | 0-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-72, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.07.23 kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Urszula Radwanska - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | detalj meča |