MEČ
23.05.23 | kval. | Aryana Bartlett | Paula Cembranos | 6-3, 0-6, 10-4 | W15 Malaga | tvrda |
STATISTIKE MEČA
United Kingdom
21.09.05, 18 Godina
21.09.05, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
10.01.04, 20 Godina
10.01.04, 20 Godina
Aryana Bartlett vs. Paula Cembranos - Međusobni mečevi
23.05.23 | kval. | Aryana Bartlett | Paula Cembranos | 6-3, 0-6, 10-4 | detalj meča | W15 Malaga | tvrda |
Aryana Bartlett form & Paula Cembranos form
Aryana Bartlett - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Olivia Gram | 6-1, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Leana Nannapaneni | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Irene Fuster Hidalgo | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 2-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Sophia Ksandinov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Victoria Muntean | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Sanchez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. India Houghton | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 7-65, 5-10 | detalj meča | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Valeriia Fomenko | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Sewing | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Paula Cembranos | 6-3, 0-6, 10-4 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Freya Peet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Mia Chudejova | 6-4, 6-75, 10-5 | detalj meča |
Paula Cembranos - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Liisa Varul | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-4, - Paula Cembranos - odustajanje | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Victoria Muntean | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
18.06.23 Finale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Ziva Falkner | 7-5, 4-4, Ziva Falkner - odustajanje | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Ana Lanisek | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-2, 3-1, Anna Ozerova - odustajanje | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
23.05.23 kval. | vs. Aryana Bartlett | 3-6, 6-0, 4-10 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Eva Alvarez Sande | 3-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Joelle Steur | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
21.11.22 kval. | vs. Alicia Martial | 4-6, 0-6 | detalj meča |