MEČ
06.09.21 | 1. kolo kval. | Arlinda Rushiti | Martina Gaemperle | 6-4, 6-0 | W60 Montreux | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Arlinda Rushiti | Martina Gaemperle | |
1. servis % | 17/39 (44%) | 45/60 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 13/17 (76%) | 21/45 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/22 (77%) | 6/15 (40%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/60 (55%) | 9/39 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/99 (64%) | 36/99 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Martina Gaemperle | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Arlinda Rushiti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Martina Gaemperle | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Arlinda Rushiti | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Martina Gaemperle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Martina Gaemperle | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arlinda Rushiti | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Martina Gaemperle | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Martina Gaemperle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Martina Gaemperle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Martina Gaemperle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
08.09.90, 33 Godina
08.09.90, 33 Godina
Arlinda Rushiti vs. Martina Gaemperle - Međusobni mečevi
06.09.21 | 1. kolo kval. | Arlinda Rushiti | Martina Gaemperle | 6-4, 6-0 | detalj meča | W60 Montreux | zemlja |
Arlinda Rushiti form & Martina Gaemperle form
Arlinda Rushiti - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Martina Gaemperle - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ada Kumru | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Cembranos | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.22 kval. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | Kiara Cvetkovic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Nina Lalovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Klosters - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Merico | 1-6, 1-2, - Martina Gaemperle - odustajanje | detalj meča | |
Grenoble - dvorana | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vukota | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Samantha Koelliker | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Duda Ewa | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Katharina Jager | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Grenoble - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Camille Cheli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Alessia Stefani | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Maria Schneider | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
24.08.15 kval. | vs. Theo Gravouil | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Yuuki Tanaka | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
22.06.15 2. kolo kval. | vs. Kim Fontana | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Sara Orellana | 0-6, 1-6 | detalj meča |