MEČ
10.12.19 | kval. | Arina Gabriela Vasilescu | Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arina Gabriela Vasilescu vs. Kajsa Rinaldo Persson - Međusobni mečevi
10.12.19 | kval. | Arina Gabriela Vasilescu | Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Arina Gabriela Vasilescu form & Kajsa Rinaldo Persson form
Arina Gabriela Vasilescu - Posljednji mečevi
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
09.01.24 kval. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Kajsa Rinaldo Persson - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - odustajanje | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | detalj meča |