MEČ
10.11.21 | 1. kolo | Arina Gabriela Vasilescu | Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-0 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Arina Gabriela Vasilescu | Ginevra Vallega Montebruno | |
1. servis % | 22/40 (55%) | 31/43 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/22 (82%) | 11/31 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/18 (33%) | 1/12 (8%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/43 (72%) | 16/40 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
04.04.03, 21 Godina
04.04.03, 21 Godina
Arina Gabriela Vasilescu vs. Ginevra Vallega Montebruno - Međusobni mečevi
10.11.21 | 1. kolo | Arina Gabriela Vasilescu | Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Arina Gabriela Vasilescu form & Ginevra Vallega Montebruno form
Arina Gabriela Vasilescu - Posljednji mečevi
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
09.01.24 kval. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Ginevra Vallega Montebruno - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Necula | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 7-64, 10-3 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Emma Martellenghi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Lola De Leon | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Jana Vanik | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 7-62, 6-76, 4-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Liv Boulard | 3-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Bahar Kilic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Gina Kondos | 5-7, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Deniz Cakil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ha Yoon Son | 6-75, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Liisa Varul | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Liv Boulard | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 6-2 | detalj meča |