MEČ
11.12.21 | Polufinale | Arina Gabriela Vasilescu | Diana Demidova | 7-64, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arina Gabriela Vasilescu vs. Diana Demidova - Međusobni mečevi
11.12.21 | Polufinale | Arina Gabriela Vasilescu | Diana Demidova | 7-64, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Arina Gabriela Vasilescu form & Diana Demidova form
Arina Gabriela Vasilescu - Posljednji mečevi
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
09.01.24 kval. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Diana Demidova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.23 Polufinale | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | detalj meča |