INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ari Matsumoto vs. Jiaqi Wang - Međusobni mečevi
13.02.17 | 2. kolo kval. | Ari Matsumoto | Jiaqi Wang | 6-4, 6-2 | detalj meča | Nanjing | tvrda |
Ari Matsumoto form & Jiaqi Wang form
Ari Matsumoto - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-1, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Hirata | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuna Kadowaki | 6-0, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Himari Sato | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Asahi Kosaka | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Yu-Yun Li | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Kanako Osafune | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Matsumoto | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Madoka Yokokawa | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Jia Yi Dong | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rio Osoegawa | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-72, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
19.12.22 kval. | vs. Junri Namigata | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. Funa Kozaki | 5-7, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-2, 6-75, 2-10 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
03.12.19 kval. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Fitriana Sabrina | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Jiaqi Wang - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Yidi Yang | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-5, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Malwina Rowinska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Selina Dal | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Caterina Odorizzi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.12.23 Finale | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 2-4, - Jiaqi Wang - odustajanje | detalj meča | |
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Tilwith Di Girolami | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Selina Dal | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Yidi Yang | 3-0, Yidi Yang - odustajanje | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 kval. | vs. Yidi Yang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Elyana Moonen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Han Shi | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Hanyu Guo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 6-73, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Mia Horvit | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 7-5 | detalj meča |