MEČ
13.11.17 | 2. kolo kval. | Ares Teixido Garcia | Natalia Orlova | 6-1, 6-4 | Benicarlo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Spain
17.01.01, 23 Godina
17.01.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ares Teixido Garcia vs. Natalia Orlova - Međusobni mečevi
13.11.17 | 2. kolo kval. | Ares Teixido Garcia | Natalia Orlova | 6-1, 6-4 | detalj meča | Benicarlo | zemlja |
Ares Teixido Garcia form & Natalia Orlova form
Ares Teixido Garcia - Posljednji mečevi
W15 Platja - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Funchal - tvrda | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.10.20 kval. | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
17.07.19 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Chloe Compson | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alba Guijo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Nikol Dobrilova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Jessica Crivelletto | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Giuliana Olmos | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Monzon - tvrda | ||||
06.05.18 kval. | vs. Maria Jose Luque Moreno | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Alicia Alegre | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Paulina Mecho Hernandez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Benicarlo - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Xenia De Luna | Xenia De Luna - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Vinaros - zemlja | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Nuria Garrido Femenias | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Tea Pavlicic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Lleida - zemlja | ||||
01.05.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
05.12.16 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Paulina Mecho Hernandez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Benicarlo - zemlja | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Sandy Callios | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Natasha Piludu | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Natalia Orlova - Posljednji mečevi
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
20.03.23 kval. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
21.07.22 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.07.22 2. kolo | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
05.04.22 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detalj meča |