MEČ
26.01.18 | Četvrtfinale | Arantxa Rus | Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | Andrezieux Boutheon | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Arantxa Rus | Tamara Korpatsch | |
1. servis % | 48/71 (68%) | 36/58 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/48 (63%) | 18/36 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/23 (57%) | 9/22 (41%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 2/11 (18%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/58 (53%) | 28/71 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/129 (57%) | 55/129 (43%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arantxa Rus vs. Tamara Korpatsch - Međusobni mečevi
22.09.22 | Četvrtfinale | Tamara Korpatsch | Arantxa Rus | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | Budapest | zemlja |
10.09.22 | Polufinale | Tamara Korpatsch | Arantxa Rus | 6-2, 6-2 | detalj meča | W60 Montreux | zemlja |
30.03.22 | 2. kolo | Tamara Korpatsch | Arantxa Rus | 6-0, 6-75, 6-3 | detalj meča | Marbella | zemlja |
06.10.19 | 1. kolo kval. | Tamara Korpatsch | Arantxa Rus | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | Linz | dvorana |
26.01.18 | Četvrtfinale | Arantxa Rus | Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detalj meča | Andrezieux Boutheon | dvorana |
16.02.16 | 1. kolo | Arantxa Rus | Tamara Korpatsch | 6-1, 7-5 | detalj meča | Altenkirchen | tepih |
Arantxa Rus form & Tamara Korpatsch form
Arantxa Rus - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - odustajanje | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | detalj meča |
Tamara Korpatsch - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
20.08.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | detalj meča |