MEČ
26.06.19 | 2. kolo kval. | Arantxa Rus | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-3 | London | trava |
STATISTIKE MEČA
Arantxa Rus | Ekaterine Gorgodze | |
1. servis % | 35/62 (56%) | 39/63 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/35 (69%) | 22/39 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/27 (63%) | 10/24 (42%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/63 (49%) | 21/62 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/125 (58%) | 53/125 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arantxa Rus | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arantxa Rus vs. Ekaterine Gorgodze - Međusobni mečevi
09.06.22 | 2. kolo | Arantxa Rus | Ekaterine Gorgodze | 6-2, 7-5 | detalj meča | Valencia | zemlja |
17.09.21 | 2. kolo | Ekaterine Gorgodze | Arantxa Rus | 7-67, 1-6, 6-4 | detalj meča | W80 Valencia | zemlja |
26.06.19 | 2. kolo kval. | Arantxa Rus | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-3 | detalj meča | London | trava |
Arantxa Rus form & Ekaterine Gorgodze form
Arantxa Rus - Posljednji mečevi
Rouen - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Katie Volynets | 2-6, 7-66, 6-76 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - odustajanje | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča |
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča |