MEČ
18.02.16 | 2. kolo | Arantxa Rus | Anna Zaja | 6-73, 7-67, 6-2 | Altenkirchen | tepih |
STATISTIKE MEČA
Arantxa Rus | Anna Zaja | |
1. servis % | 90/123 (73%) | 75/111 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 63/90 (70%) | 48/75 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/33 (45%) | 20/36 (56%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 2/13 (15%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/111 (39%) | 45/123 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 121/234 (52%) | 113/234 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 4 | 8 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arantxa Rus vs. Anna Zaja - Međusobni mečevi
18.02.16 | 2. kolo | Arantxa Rus | Anna Zaja | 6-73, 7-67, 6-2 | detalj meča | Altenkirchen | tepih |
Arantxa Rus form & Anna Zaja form
Arantxa Rus - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - odustajanje | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | detalj meča |
Anna Zaja - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Birmingham - dvorana | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Budapest - zemlja | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
23.07.21 Četvrtfinale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.21 kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detalj meča |