MEČ
11.01.21 | 2. kolo kval. | Antonia Schmidt | Semra Aksu | 4-6, 6-4, 10-5 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
18.01.03, 21 Godina
18.01.03, 21 Godina
Antonia Schmidt vs. Semra Aksu - Međusobni mečevi
11.01.21 | 2. kolo kval. | Antonia Schmidt | Semra Aksu | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Antonia Schmidt form & Semra Aksu form
Antonia Schmidt - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
14.01.24 Finale | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Semra Aksu - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 2-6, 7-68, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.21 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.01.21 kval. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.20 kval. | vs. Tara Wurth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-62, 1-6, 10-8 | detalj meča |