MEČ
09.09.21 | 2. kolo | Antonia Samudio | Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 6-0 | W15 Ibague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Antonia Samudio | Maria Camila Torres Murcia | |
1. servis % | 32/44 (73%) | 29/44 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/32 (75%) | 14/29 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/12 (25%) | 2/15 (13%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/44 (64%) | 17/44 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/88 (63%) | 33/88 (38%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Maria Camila Torres Murcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonia Samudio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Maria Camila Torres Murcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Antonia Samudio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Maria Camila Torres Murcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Antonia Samudio | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Maria Camila Torres Murcia | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Antonia Samudio | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Maria Camila Torres Murcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Antonia Samudio | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maria Camila Torres Murcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Samudio | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Maria Camila Torres Murcia | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonia Samudio | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Maria Camila Torres Murcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Antonia Samudio vs. Maria Camila Torres Murcia - Međusobni mečevi
09.09.21 | 2. kolo | Antonia Samudio | Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Ibague | zemlja |
Antonia Samudio form & Maria Camila Torres Murcia form
Antonia Samudio - Posljednji mečevi
Bogota - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sopo - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.12.22 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ibague - zemlja | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 7-69, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bucaramanga - zemlja | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Priyanka Rodricks | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
23.09.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.22 2. kolo | vs. Janet Imbo Nloga | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.09.22 1. kolo | vs. Daiana Postay | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-3, 5-7, 1-10 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Medellin - zemlja | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Sylvia Schenck | 6-1, - Antonia Samudio - odustajanje | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Yusleydis Smith Dias | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Maria Camila Torres Murcia - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Sia Cariov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
04.03.24 kval. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Katja Markus | 6-75, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Camila Rodero | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carla Markus | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
13.08.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Emily Seibold | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Adeline Flach | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Lourdes Ayala | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.07.23 2. kolo kval. | vs. Anna Grigoryan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Lea Ma | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
27.04.23 3. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.04.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Valentina Vargas (ECU) | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 6-710, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 5-7 | detalj meča |