MEČ
13.05.23 | Polufinale | Anouk Koevermans | Elena Milovanovic | 7-64, 6-3 | W15 Kursumlijska | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anouk Koevermans | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anouk Koevermans | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anouk Koevermans | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Anouk Koevermans | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anouk Koevermans | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anouk Koevermans | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anouk Koevermans | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Anouk Koevermans | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Anouk Koevermans | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anouk Koevermans | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anouk Koevermans | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anouk Koevermans | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anouk Koevermans vs. Elena Milovanovic - Međusobni mečevi
13.05.23 | Polufinale | Anouk Koevermans | Elena Milovanovic | 7-64, 6-3 | detalj meča | W15 Kursumlijska | zemlja |
Anouk Koevermans form & Elena Milovanovic form
Anouk Koevermans - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Elena Milovanovic - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - odustajanje | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | detalj meča |