MEČ
18.10.21 | 2. kolo kval. | Anna Zyryanova | Irene Lavino | 6-2, 6-72, 10-5 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Zyryanova vs. Irene Lavino - Međusobni mečevi
31.07.23 | kval. | Anna Zyryanova | Irene Lavino | 6-78, 6-1, 10-6 | detalj meča | W25 Koge | zemlja |
18.10.21 | 2. kolo kval. | Anna Zyryanova | Irene Lavino | 6-2, 6-72, 10-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Anna Zyryanova form & Irene Lavino form
Anna Zyryanova - Posljednji mečevi
W25 Austin - tvrda | ||||
14.11.23 kval. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Victoria Hu | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Liga Dekmeijere | 6-0, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Norman - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Lucia Peyre | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Tatum Evans | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Julia Garcia | 7-67, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Solymar Colling | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Florence - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Ines Ibbou | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Irene Lavino | 6-78, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 5-7, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.23 kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Malwina Rowinska | 7-65, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.06.23 Četvrtfinale | vs. Ania Hertel | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Julia Stamatova | 5-7, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.06.23 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.06.23 1. kolo | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
07.06.23 kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Irene Lavino - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - odustajanje | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | detalj meča |