MEČ
15.09.21 | 1. kolo | Anna Ureke | Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Ureke | Anastasia Mozgaleva | |
1. servis % | 50/63 (79%) | 32/49 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/50 (60%) | 11/32 (34%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/13 (31%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/49 (67%) | 29/63 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
23.10.01, 22 Godina
23.10.01, 22 Godina
Anna Ureke vs. Anastasia Mozgaleva - Međusobni mečevi
15.09.21 | 1. kolo | Anna Ureke | Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Anna Ureke form & Anastasia Mozgaleva form
Anna Ureke - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
15.04.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Anastasia Mozgaleva - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Irina Khayndrava | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 4-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 1-6 | detalj meča |