MEČ
18.08.20 | 1. kolo | Anna Siskova | Pei-Chi Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | W15 Oeiras | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Siskova | Pei-Chi Lee | |
1. servis % | 44/75 (59%) | 41/81 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/44 (61%) | 19/41 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/31 (29%) | 15/40 (38%) |
Osvojene break-lopte | 9/14 (64%) | 7/9 (78%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 47/81 (58%) | 39/75 (52%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/156 (53%) | 73/156 (47%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 6 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Siskova vs. Pei-Chi Lee - Međusobni mečevi
18.08.20 | 1. kolo | Anna Siskova | Pei-Chi Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Oeiras | zemlja |
Anna Siskova form & Pei-Chi Lee form
Anna Siskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Pei-Chi Lee - Posljednji mečevi
W25 Tainan - zemlja | ||||
25.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
10.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Bengaluru - tvrda | ||||
06.03.23 kval. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detalj meča |