MEČ
08.11.21 | 1. kolo kval. | Anna Semenova | Stefanie Auer | 7-63, 6-4 | W15 Helsingborg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Russia
01.02.04, 20 Godina
01.02.04, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
26.04.02, 21 Godina
26.04.02, 21 Godina
Anna Semenova vs. Stefanie Auer - Međusobni mečevi
08.11.21 | 1. kolo kval. | Anna Semenova | Stefanie Auer | 7-63, 6-4 | detalj meča | W15 Helsingborg | dvorana |
Anna Semenova form & Stefanie Auer form
Anna Semenova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Karina Jumazhanova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Brandy Walker | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 kval. | vs. Isabella Maria Serban | 5-7, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.12.23 kval. | vs. Jiale Zhang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Fabiola Marino | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Wong | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Arabella Koller | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Maria Toma | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Snehal Mane | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tamari Gagoshidze | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 7-61, 3-10 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Laura Mair | 2-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
01.05.23 kval. | vs. Carol Plakk | 6-3, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Stefanie Auer - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | detalj meča |