MEČ
16.10.18 | 1. kolo | Anna Popescu | Madalena Amil | 6-0, 6-2 | Cantanhede | tepih |
STATISTIKE MEČA
Anna Popescu | Madalena Amil | |
1. servis % | 29/44 (66%) | 18/34 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/29 (79%) | 4/18 (22%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/15 (40%) | 3/16 (19%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/34 (79%) | 15/44 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/78 (72%) | 22/78 (28%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anna Popescu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Madalena Amil | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Popescu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Anna Popescu | 3-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Anna Popescu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Madalena Amil | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Madalena Amil | |
1-0 | Madalena Amil | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Popescu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Madalena Amil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anna Popescu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Madalena Amil | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Madalena Amil | |
5-2 | Madalena Amil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
United Kingdom
09.07.97, 26 Godina
15970 $
09.07.97, 26 Godina
15970 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Portugal
06.03.02, 22 Godina
06.03.02, 22 Godina
Anna Popescu vs. Madalena Amil - Međusobni mečevi
16.10.18 | 1. kolo | Anna Popescu | Madalena Amil | 6-0, 6-2 | detalj meča | Cantanhede | tepih |
Anna Popescu form & Madalena Amil form
Anna Popescu - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.10.22 kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | - | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
12.07.21 kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | detalj meča |
Madalena Amil - Posljednji mečevi
W25 Porto - tvrda | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
17.07.20 1. kolo | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
09.07.20 1. kolo | vs. Mariana Campino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Maria Ines Fonte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Joana Baptista | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
30.09.19 kval. | vs. Carolina Likhatcheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
22.07.19 kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cantanhede - tepih | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Anna Popescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Iman Garshong | 3-6, 1-6 | detalj meča |