MEČ
05.03.19 | 1. kolo | Anna Makhorkina | Franziska Sziedat | 0-6, 6-4, 7-5 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Makhorkina | Franziska Sziedat | |
1. servis % | 67/105 (64%) | 62/85 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/67 (55%) | 33/62 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/38 (32%) | 11/23 (48%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 8/15 (53%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/85 (48%) | 56/105 (53%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 90/190 (47%) | 100/190 (53%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Anna Makhorkina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Makhorkina | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Makhorkina | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Makhorkina | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Makhorkina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Makhorkina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15[BP] | ||
Anna Makhorkina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anna Makhorkina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Makhorkina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Makhorkina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Makhorkina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Makhorkina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Makhorkina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Makhorkina | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Makhorkina vs. Franziska Sziedat - Međusobni mečevi
05.03.19 | 1. kolo | Anna Makhorkina | Franziska Sziedat | 0-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Anna Makhorkina form & Franziska Sziedat form
Anna Makhorkina - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 7-62, 6-76 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Jenifer Anger | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Michaela Niedermeier | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | - | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-4, - Anna Makhorkina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Elysia Pool | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mariya Krasakova | 6-2, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Katriin Saar | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shreveport - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Orlando - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Allura Zamarripa | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
W15 Wesley - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bethany - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Agnes Gustafsson | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Franziska Sziedat - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.23 kval. | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Diana Braga | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 1-6 | detalj meča |