MEČ
15.05.22 | 1. kolo kval. | Anna Lena Ebster | Sara Erenda | 6-3, 6-2 | W25 Warmbad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Austria
06.01.04, 20 Godina
06.01.04, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
21.11.03, 20 Godina
21.11.03, 20 Godina
Anna Lena Ebster vs. Sara Erenda - Međusobni mečevi
15.05.22 | 1. kolo kval. | Anna Lena Ebster | Sara Erenda | 6-3, 6-2 | detalj meča | W25 Warmbad | zemlja |
Anna Lena Ebster form & Sara Erenda form
Anna Lena Ebster - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Theodora Degelow | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anamaria Federica Oana | - | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 4-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-3, 6-75, 5-10 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Kayla Cross | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lina Krumpel | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
05.12.22 kval. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 3-1, Sofiia Nagornaia - odustajanje | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
23.08.22 kval. | vs. Costanza Traversi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Klara Svorcova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-0, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Tina Cvetkovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Sol Faga | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Sara Erenda - Posljednji mečevi
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Svetlana Samardzic | 7-64, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ginevra Terracina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Greta Maric | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Warmbad - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Maren Benko | 0-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Milica Bratic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 1-6, 0-6 | detalj meča |