MEČ
04.03.20 | 1. kolo | Anna Danilina | Paula Ormaechea | 6-1, 6-2 | W25 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Danilina | Paula Ormaechea | |
1. servis % | 34/42 (81%) | 35/44 (80%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/34 (68%) | 16/35 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/8 (63%) | 2/9 (22%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/44 (59%) | 14/42 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/86 (63%) | 32/86 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anna Danilina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Paula Ormaechea | |
0-0 | ||
Anna Danilina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Paula Ormaechea | |
0-0 | ||
Anna Danilina | 5-1 | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Danilina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0 | ||
Anna Danilina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Danilina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Anna Danilina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Danilina vs. Paula Ormaechea - Međusobni mečevi
04.03.20 | 1. kolo | Anna Danilina | Paula Ormaechea | 6-1, 6-2 | detalj meča | W25 Antalya | zemlja |
Anna Danilina form & Paula Ormaechea form
Anna Danilina - Posljednji mečevi
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 7-62, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Reus - zemlja | ||||
01.05.23 kval. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Astana - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
17.02.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Davis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Tauranga - tvrda | ||||
22.12.22 Četvrtfinale | vs. Catherine Aulia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.22 2. kolo | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.12.22 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Iva Primorac | 4-0, Iva Primorac - odustajanje | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
09.08.22 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Versmold - zemlja | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-62, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.07.22 kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Eastbourne - trava | ||||
18.06.22 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
10.06.22 Četvrtfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.06.22 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 4-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-77, 6-3, 6-4 | detalj meča |
Paula Ormaechea - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.23 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.11.22 Polufinale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detalj meča |