MEČ
02.11.21 | kval. | Anna Brogan | Daianne Hayashida | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Anna Brogan | Daianne Hayashida | |
1. servis % | 29/46 (63%) | 31/44 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/29 (76%) | 15/31 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/17 (47%) | 3/13 (23%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/44 (59%) | 16/46 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anna Brogan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Daianne Hayashida | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Brogan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Daianne Hayashida | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Brogan | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Daianne Hayashida | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Brogan | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Daianne Hayashida | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Brogan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Daianne Hayashida | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Brogan | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Daianne Hayashida | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Brogan | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Daianne Hayashida | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Brogan | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Peru
30.06.03, 20 Godina
30.06.03, 20 Godina
Anna Brogan vs. Daianne Hayashida - Međusobni mečevi
02.11.21 | kval. | Anna Brogan | Daianne Hayashida | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Anna Brogan form & Daianne Hayashida form
Anna Brogan - Posljednji mečevi
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Marina Stakusic | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
20.07.23 Četvrtfinale | vs. Asia Muhammad | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
29.06.23 kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katrina Scott | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
21.05.23 Finale | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Daianne Hayashida - Posljednji mečevi
W15 Lima - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 0-6, 7-64, 6-72 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Katja Wiersholm | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
14.06.22 kval. | vs. Carolyn Campana | 7-67, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
04.06.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 6-2, 4-0, Arisha Ladhani - odustajanje | detalj meča | |
04.06.22 2. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 7-65, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Dylan Cline | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Piatrushka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Zongyu Li | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
09.11.21 kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 0-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | Nino Natsvlishvili - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.21 kval. | vs. Anna Brogan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lima - zemlja | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lima - zemlja | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Fed Cup - zemlja | ||||
07.02.20 Rubber 1 | vs. Victoria Bosio | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Akilah James | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Kuprina | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Azul Agustina Pedemonti | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Eimi Friant | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Feijoo Nunez | 6-2, 6-0 | detalj meča |