MEČ
26.10.20 | 2. kolo kval. | Anja Wildgruber | Natalia Fehr | 6-1, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
07.06.01, 22 Godina
07.06.01, 22 Godina
Anja Wildgruber vs. Natalia Fehr - Međusobni mečevi
26.10.20 | 2. kolo kval. | Anja Wildgruber | Natalia Fehr | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Anja Wildgruber form & Natalia Fehr form
Anja Wildgruber - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - odustajanje | detalj meča |
Natalia Fehr - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Marton | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Hernandez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 3-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Liv Boulard | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Snehal Mane | 1-6, 0-1, - Natalia Fehr - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Iuliia Iudenko | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Naomi Jackson | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sara Erenda | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Shuo Feng | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 0-6, 4-6 | detalj meča |