MEČ
22.02.21 | 2. kolo kval. | Anita Wagner | Daria Shalamanova | 5-7, 6-3, 10-8 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anita Wagner vs. Daria Shalamanova - Međusobni mečevi
22.02.21 | 2. kolo kval. | Anita Wagner | Daria Shalamanova | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Anita Wagner form & Daria Shalamanova form
Anita Wagner - Posljednji mečevi
W60 Biarritz - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
26.09.22 kval. | vs. Enola Chiesa | 6-4, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 0-2, - Anita Wagner - odustajanje | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.04.22 kval. | vs. Nicole Khirin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 7-5, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
25.01.22 kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-76, 6-73 | detalj meča | |
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Haabneeme - dvorana | ||||
02.11.21 kval. | vs. Jessica Failla | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Warmbad - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-1, - Anita Wagner - odustajanje | detalj meča |
Daria Shalamanova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Sofia Subbotina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
10.12.22 Polufinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.12.22 Četvrtfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
08.12.22 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 7-65, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Radulova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
17.09.22 Polufinale | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Elizara Yaneva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-4, 6-74, 6-0 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.06.22 kval. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Iva Divac | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Catez - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 3-6, 5-7 | detalj meča |