Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
12.09.05, 18 Godina
10749 $
12.09.05, 18 Godina
10749 $
Anika Jaskova vs. Irina Balus - Međusobni mečevi
17.11.23 | Četvrtfinale | Irina Balus | Anika Jaskova | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
16.03.21 | kval. | Anika Jaskova | Irina Balus | 7-5, 6-3 | detalj meča | W15 Bratislava | dvorana |
Anika Jaskova form & Irina Balus form
Anika Jaskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - odustajanje | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - odustajanje | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Irina Balus - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Arlinda Rushiti | 0-1, - Irina Balus - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Sarah Van Emst | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Caroline Werner | 7-5, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Carson Branstine | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-0, 1-1, Ema Kovacevic - odustajanje | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jiale Zhang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Elena Grekul | 6-2, 6-710, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Maria Kalyakina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 1-6, 0-2, - Irina Balus - odustajanje | detalj meča |