MEČ
23.01.22 | 1. kolo kval. | Angelina Wirges | Maria Andrienko | 6-2, 6-0 | W25 Manacor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
23.05.04, 19 Godina
23.05.04, 19 Godina
Angelina Wirges vs. Maria Andrienko - Međusobni mečevi
23.01.22 | 1. kolo kval. | Angelina Wirges | Maria Andrienko | 6-2, 6-0 | detalj meča | W25 Manacor | tvrda |
Angelina Wirges form & Maria Andrienko form
Angelina Wirges - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Haley Giavara | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jada Robinson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Federica Urgesi | 2-6, 7-61, 10-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Demirtzi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sona Depesova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Orla Cooper | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 1-6 | detalj meča |
Maria Andrienko - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-65, 10-8 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-2, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Claudia De Lucas Rivera | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Pari Singh | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Vanja Gudelj | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Soledad Fayos Capilla | 2-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Marta Kurmaz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
17.07.23 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.23 kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cuesta Bret | 7-66, 6-3 | detalj meča |