MEČ
13.11.17 | kval. | Angela Fita Boluda | Pilar Astigarraga Harper | 7-64, 6-3 | Benicarlo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
19.10.01, 22 Godina
19.10.01, 22 Godina
Angela Fita Boluda vs. Pilar Astigarraga Harper - Međusobni mečevi
13.11.17 | kval. | Angela Fita Boluda | Pilar Astigarraga Harper | 7-64, 6-3 | detalj meča | Benicarlo | zemlja |
Angela Fita Boluda form & Pilar Astigarraga Harper form
Angela Fita Boluda - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
10.11.23 Polufinale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - odustajanje | detalj meča |
Pilar Astigarraga Harper - Posljednji mečevi
W25 El - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Curitiba - zemlja | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Brasilia - zemlja | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 7-5, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
06.09.21 kval. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Renata Gregorutti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Betina Buris | 4-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Peiretti | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 0-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Lena Lutzeier | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Benicarlo - zemlja | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kholopenko | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Lara Marco Mas | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 6-74, 3-6 | detalj meča |