MEČ
09.02.21 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Alba Rey Garcia | 6-2, 6-2 | W15 Villena | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Angela Fita Boluda | Alba Rey Garcia | |
1. servis % | 28/40 (70%) | 33/55 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/28 (68%) | 20/33 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/12 (83%) | 5/22 (23%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/55 (55%) | 11/40 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Angela Fita Boluda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Angela Fita Boluda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Angela Fita Boluda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Angela Fita Boluda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Angela Fita Boluda | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Angela Fita Boluda vs. Alba Rey Garcia - Međusobni mečevi
09.02.21 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Alba Rey Garcia | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Villena | tvrda |
Angela Fita Boluda form & Alba Rey Garcia form
Angela Fita Boluda - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
10.11.23 Polufinale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - odustajanje | detalj meča |
Alba Rey Garcia - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
11.04.23 kval. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - odustajanje | detalj meča |