MEČ
14.07.21 | 1. kolo | Ane Mintegi Del Olmo | Pemra Ozgen | 3-6, 6-3, 6-3 | W60 Vitoria | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ane Mintegi Del Olmo | Pemra Ozgen | |
1. servis % | 56/82 (68%) | 52/79 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/56 (55%) | 30/52 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/26 (42%) | 9/27 (33%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 6/10 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/79 (51%) | 40/82 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 82/161 (51%) | 79/161 (49%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-5 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ane Mintegi Del Olmo vs. Pemra Ozgen - Međusobni mečevi
14.07.21 | 1. kolo | Ane Mintegi Del Olmo | Pemra Ozgen | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | W60 Vitoria | tvrda |
Ane Mintegi Del Olmo form & Pemra Ozgen form
Ane Mintegi Del Olmo - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 4-5, - Ane Mintegi Del Olmo - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Duru Soke | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Sophia Derivan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Georgia Pedone | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 7-68, 6-1 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Anna Turati | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 2-6, - Ane Mintegi Del Olmo - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Federica Urgesi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, - Ane Mintegi Del Olmo - odustajanje | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.09.22 3. kolo | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.08.22 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-0 | detalj meča |
Pemra Ozgen - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča |