MEČ
26.05.18 | 1. kolo kval. | Andrijana Stoilkovic | Viktoria Surova | 6-4, 6-4 | Nis | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Serbia
13.05.00, 23 Godina
13.05.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
27.09.99, 24 Godina
27.09.99, 24 Godina
Andrijana Stoilkovic vs. Viktoria Surova - Međusobni mečevi
26.05.18 | 1. kolo kval. | Andrijana Stoilkovic | Viktoria Surova | 6-4, 6-4 | detalj meča | Nis | zemlja |
Andrijana Stoilkovic form & Viktoria Surova form
Andrijana Stoilkovic - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Viktoria Surova - Posljednji mečevi
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
05.06.19 kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 kval. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
10.09.18 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detalj meča |