MEČ
18.08.18 | 1. kolo kval. | Andrijana Stoilkovic | Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | Vrnjacka Banja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Serbia
13.05.00, 23 Godina
13.05.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
29.09.00, 23 Godina
29.09.00, 23 Godina
Andrijana Stoilkovic vs. Katarina Dukic - Međusobni mečevi
18.08.18 | 1. kolo kval. | Andrijana Stoilkovic | Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | detalj meča | Vrnjacka Banja | zemlja |
Andrijana Stoilkovic form & Katarina Dukic form
Andrijana Stoilkovic - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Katarina Dukic - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Nikocevic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 5-7, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 kval. | vs. Mila Mejic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Milena Vukovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Alina Tincu | 0-6, 3-6 | detalj meča |