MEČ
17.05.21 | 2. kolo kval. | Andreea Prisacariu | Sebastianna Scilipoti | 6-2, 4-6, 10-8 | W25 Platja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andreea Prisacariu vs. Sebastianna Scilipoti - Međusobni mečevi
17.05.21 | 2. kolo kval. | Andreea Prisacariu | Sebastianna Scilipoti | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | W25 Platja | zemlja |
Andreea Prisacariu form & Sebastianna Scilipoti form
Andreea Prisacariu - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
28.03.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
16.12.23 Četvrtfinale | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - odustajanje | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Sebastianna Scilipoti - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - odustajanje | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lya Fernandez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Michelle Dennis | 6-1, 6-1 | detalj meča |