MEČ
28.10.18 | 2. kolo kval. | Andreea Ghitescu | Rasheeda Mcadoo | 6-2, 5-7, 6-2 | Toronto | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Andreea Ghitescu | Rasheeda Mcadoo | |
1. servis % | 77/89 (87%) | 51/96 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 49/77 (64%) | 35/51 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/12 (75%) | 18/45 (40%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/96 (45%) | 31/89 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 101/185 (55%) | 84/185 (45%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 0 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Andreea Ghitescu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Ghitescu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Ghitescu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Ghitescu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andreea Ghitescu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Ghitescu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Ghitescu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andreea Ghitescu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Ghitescu | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Ghitescu | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Ghitescu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andreea Ghitescu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Ghitescu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Ghitescu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andreea Ghitescu vs. Rasheeda Mcadoo - Međusobni mečevi
28.10.18 | 2. kolo kval. | Andreea Ghitescu | Rasheeda Mcadoo | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | Toronto | dvorana |
Andreea Ghitescu form & Rasheeda Mcadoo form
Andreea Ghitescu - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
09.11.19 Polufinale | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
02.09.19 kval. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W80 Granby - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W60 Honolulu - tvrda | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sumter - tvrda | ||||
13.06.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Rasheeda Mcadoo - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 3. kolo | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | detalj meča |